| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 27 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde/Dybde | 1.8 cm |
| Vekt stk | 0.316 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 8711252053110 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
