Stormkjøkken komplett 10 deler
Produktnummer: T609990
EAN: 6410416099903
inkl. mva.
Settet inkluderer komfyrhus for opprettholdelse av gryten eller pannen, 2L gryte (dia. 19 x H8,8 cm), 1,5 L gryte (dia. 17 x H8,3 cm), dia. 21,5 cm panne, dia. 17,7 cm panne, dia. 21,5 x H7cm komfyrstativ, 0,8 L kokekanne (dia. 15,5 x ... se mer.
Settet inkluderer komfyrhus for opprettholdelse av gryten eller pannen, 2L gryte (dia. 19 x H8,8 cm), 1,5 L gryte (dia. 17 x H8,3 cm), dia. 21,5 cm panne, dia. 17,7 cm panne, dia. 21,5 x H7cm komfyrstativ, 0,8 L kokekanne (dia. 15,5 x H7,2 cm), brenner i messing, gryteapparat i aluminium, stropp på 70 cm.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 22.5 cm |
| Bredde | 15.5 cm |
| Lengde/Dybde | 22 cm |
| Vekt stk | 1.1 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416099903 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;150 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 76151080 |
