Stiftehammer som takler stifter fra 6 - 14 mm. Bruker Type C-stifter.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 46 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde/Dybde | 15.5 cm |
| Vekt stk | 1 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 6-14 mm stifter |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 52325961 |
| GTIN | 5400338065118 |
| Pakninger (x = lås) | 5;12;;100 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 84659900 |
