Steketermometer digitalt Maku
Produktnummer: T246639
EAN: 6410412466396
inkl. mva.
Det digitale termometeret gjør det enkelt å overvåke temperaturen på maten i ovnen. Enkel å bruke. Ideell for kjøtt, stekeovn, røyker eller komfyr. Temperaturområde: 0-250 Celsius. Timer: 00:01-99:59. 1 x AAA-batteri, ikke inkludert.
Det digitale termometeret gjør det enkelt å overvåke temperaturen på maten i ovnen. Enkel å bruke. Ideell for kjøtt, stekeovn, røyker eller komfyr. Temperaturområde: 0-250 Celsius. Timer: 00:01-99:59. 1 x AAA-batteri, ikke inkludert.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde/Dybde | 2 cm |
| Vekt stk | 0.04 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412466396 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;1440 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 90251900 |
