Varmforzinket spiker med spesilt utformet flatt hode for optimalt feste av papp , shingel, plastfolie , etc.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 2,8-35 |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 7318470246815 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;x;9999 |
| Opprinnelsesland | NORGE |
