| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 20 cm |
| Bredde | 9.5 cm |
| Lengde/Dybde | 9.5 cm |
| Vekt stk | 0.15 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Farger | stål sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410411823541 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;;!6;864 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82055100 |
