| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde/Dybde | 37 cm |
| Vekt stk | 0.13 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 37cm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60056682 |
| GTIN | 6410412764430 |
| Pakninger (x = lås) | 12;144;12;1440 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
