Fanni K's Boucle dekorative putetrekk har en myk og vakker boucle overflate. Størrelse 40 x 60 cm. Farge naturhvit. Materiale 100% bomull. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 40x60 cm |
| Produktets hovedmateriale | Bomullsvelour |
| Farger | offwhite |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416308722 |
| Pakninger (x = lås) | 6;30;6;300 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
