Stoff i 100% polyester, glidelås i bunnen. Vaskes på 30 grader.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 45x45 cm |
| Produktets hovedmateriale | Polyester |
| Farger | Korall |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 7039181176573 |
| Pakninger (x = lås) | 6;48;6;x;9999 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
