Produktets frostbestandighet kan ikke garanteres. Det anbefales å flytte det innendørs for vinteren. Hull i bunnen
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Lengde/Dybde | 36 cm |
| Vekt stk | 20.54 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 32x36x36 cm |
| Produktets hovedmateriale | keramikk |
| Farger | Brun |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416451701 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;24 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 69139098 |
