Lett og slitesterk plastpotte for innendørs og utendørs bruk. UV-beskyttet farge.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 31.6 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Lengde/Dybde | 36 cm |
| Vekt stk | 0.92 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | Ø36 cm |
| Produktets hovedmateriale | Polypropylen |
| Farger | Gråbrun |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416443249 |
| Pakninger (x = lås) | 5;;90 |
| Opprinnelsesland | KINA |
