100 % polyester, isolerer og varmer godt. Kan vaskes på 30 grader
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 130x170 cm |
| Produktets hovedmateriale | 100% Polyester |
| Farger | gul |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 7039181178935 |
| Pakninger (x = lås) | 20;;x;240 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 63.01.4000 |
