Plante Ranunkel gren 57 cm Assortert
Produktnummer: T639181
EAN: 6410416391816
inkl. mva.
Kunstige dekorative grener og blomster er vakre, allsidige og slitesterke dekorasjoner. Passer til å dekorere både hjem og festlokaler. Kan også brukes til håndverk. Jerntråd inni stilken, enkel å bøye til ønsket form.
Kunstige dekorative grener og blomster er vakre, allsidige og slitesterke dekorasjoner. Passer til å dekorere både hjem og festlokaler. Kan også brukes til håndverk. Jerntråd inni stilken, enkel å bøye til ønsket form.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 57 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde/Dybde | 20 cm |
| Vekt stk | 0.04 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 57 cm |
| Produktets hovedmateriale | Polyester / metalltråd |
| Farger | rød, rustrok, lilla |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416391816 |
| Pakninger (x = lås) | 12;144;12;x;1440 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 67021000 |
