Elegant sort Nord Clean oppvaskbørste er også fin å se på!
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 7.5 cm |
| Lengde/Dybde | 6.5 cm |
| Vekt stk | 0.06 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | polypropylene, PET |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416013602 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;x;864 |
| Opprinnelsesland | NORGE |
