Multikutter for rask og enkel kutting av frukt og grønnsaker. Medfølger flere forskjellige kniver. vaskes for hånd.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 11 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde/Dybde | 27 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 27x11x11cm |
| Farger | hvit sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413195844 |
| Pakninger (x = lås) | 6;12;6;240 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
