Minikutter Maku
Produktnummer: T319583
EAN: 6410413195837
inkl. mva.
Multifunksjonell håndhakker, allsidig kjøkkenutstyr er flott for terninger, hakking og knusing av hvitløk, løk, tomat, urter og mer. Tre rustfrie stålblader for rask hakking. Bare trekk i strengen og ikke mer tårer når du hakker løk. Håndvask.
Multifunksjonell håndhakker, allsidig kjøkkenutstyr er flott for terninger, hakking og knusing av hvitløk, løk, tomat, urter og mer. Tre rustfrie stålblader for rask hakking. Bare trekk i strengen og ikke mer tårer når du hakker løk. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 9 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Lengde/Dybde | 12.5 cm |
| Vekt stk | 0.21 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 12,5cm |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413195837 |
| Pakninger (x = lås) | 6;36;6;648 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 39241000 |
