Sett med 3 stk malerpensler. Assorterte størrelser med syntetisk bust. Består av følgende størrelsere 1'' - 1,5'' - 2''
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde/Dybde | 28 cm |
| Vekt stk | 0.12 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 3 stk assortert |
| Produktets hovedmateriale | Polyester, Plastikk |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 7039181176658 |
| Pakninger (x = lås) | 12;96;12;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
