3 stk fasadepensler med syntetisk bust. 25mm, 38mm og 100mm. Pluss rørepinne
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 17 cm |
| Lengde/Dybde | 31 cm |
| Vekt stk | 0.26 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 7039181176696 |
| Pakninger (x = lås) | 12;24;12;4800 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 96034000 |
