Dekorativt aluminiumsfat med stett.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 29 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Lengde/Dybde | 40 cm |
| Vekt stk | 2.4 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | H:29 Ø:40 cm |
| Produktets hovedmateriale | Aluminium |
| Farger | Sølv |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 49511212 |
| GTIN | 7039181093726 |
| Pakninger (x = lås) | 2;;16 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
