En praktisk ekstraseng hjemme eller liggunderlag på turer med fotball, korps etc. Rask å pumpe opp og behagelig å ligge på.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 46 cm |
| Bredde | 152 cm |
| Lengde/Dybde | 203 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 39 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde/Dybde | 35 cm |
| Vekt stk | 0 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 203x152x46cm |
| Farger | blå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6942138985481 |
| Pakninger (x = lås) | 4;;72 |
| Opprinnelsesland | KINA |
