Målelinjer på siden. Tåler oppvaskmaskin maks. 60 ° C.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde/Dybde | 17 cm |
| Vekt stk | 0.16 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 1L |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412771889 |
| Pakninger (x = lås) | 8;72;8;1296 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
