Maks. temperatur 250 grader. Tåler ovn og oppvaskmaskin. Denne holdbare og stilige beholderen i rustfritt stål er egnet for matlaging og servering.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt stk | 0.65 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 40x30x2,5 |
| Produktets hovedmateriale | rustfritt stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416139173 |
| Pakninger (x = lås) | 12;48;12;1152 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
