Langpanne med lokk. Praktisk til frakting av baksten. Carbon stål med non-stick belegg. Håndvask anbefales.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 4.5 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde/Dybde | 42 cm |
| Vekt stk | 0.88 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 30x42cm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60634016 |
| GTIN | 6410413214026 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;150 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 73239300 |
