Høykvalitets og stilig universaltang laget av børstet rustfritt stål. Tåler oppvaskmaskin.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 27.5 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde/Dybde | 5.5 cm |
| Vekt stk | 0.1 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 23cm |
| Produktets hovedmateriale | rustfritt stål |
| Farger | stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416139548 |
| Pakninger (x = lås) | 12;48;12;748 |
| Opprinnelsesland | KINA |
