Kabeltang som klipper og trekker av isolasjon i en operasjon
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 23 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde/Dybde | 10 cm |
| Vekt stk | 0.2 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 52325817 |
| GTIN | 5400338059339 |
| Pakninger (x = lås) | 6;16;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82032000 |
