Juletreunderlag 50cm
Produktnummer: T636915
EAN: 6410416369150
inkl. mva.
En rund juletrematte kompletterer julehjemmet. Jutefarget polyestermatte med julerød kant. Undersiden av matten er plastbelagt, slik at den beskytter gulvet mot fuktighet. Matten gjør det også enklere å rengjøre granålene. Diameter 50 cm. Ikke vask med vann. Overflaten rengjøres med en fuktig klut.
En rund juletrematte kompletterer julehjemmet. Jutefarget polyestermatte med julerød kant. Undersiden av matten er plastbelagt, slik at den beskytter gulvet mot fuktighet. Matten gjør det også enklere å rengjøre granålene. Diameter 50 cm. Ikke vask med vann. Overflaten rengjøres med en fuktig klut.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde/Dybde | 1 cm |
| Vekt stk | 0.06 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 50cm |
| Produktets hovedmateriale | Polyester |
| Farger | jute/rød |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416369150 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;1152 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 57050080 |
