Dekorativ blå julekule med hvit dekor. Diameter 8cm. Selges i 3-pk
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde/Dybde | 8 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 10.5 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde/Dybde | 8.5 cm |
| Vekt stk | 0.15 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 8cm |
| Produktets hovedmateriale | glass |
| Farger | blå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416271156 |
| Pakninger (x = lås) | 24;;384 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
