| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 11.5 cm |
| Lengde/Dybde | 16 cm |
| Vekt stk | 0.27 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 56815901 |
| GTIN | 5400338048197 |
| Pakninger (x = lås) | 1;18;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82029920 |
