Tredelt Napoleon® redskapssett. Med en lang stekespade, en slikkepott og en skrape. Det perfekte utstyret for grilling på grilplate.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 6.5 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde/Dybde | 49.5 cm |
| Vekt stk | 0.9 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60626430 |
| GTIN | 629162700810 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94032009 |
