| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 46 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 0.69 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 46x9x4cm |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412422729 |
| Pakninger (x = lås) | 1;24;12;912 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 73239300 |
