| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 32 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde/Dybde | 12 cm |
| Vekt stk | 0.08 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 26x32x12 |
| Produktets hovedmateriale | papir |
| Farger | grønn rød blå |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416282879 |
| Pakninger (x = lås) | 12;144;12;x;2160 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
