Cocktailglass 2 stk 45 cl
Produktnummer: T653765
EAN: 6410416537658
inkl. mva.
Håndlaget cocktailglass i høyglans, galvanisert. Glassets todelte farge gjør glasset til et elegant blikkfang, som gir både kontrast og raffinement til borddekningen. Det perfekte glasset for servering av deilige blandede drinker og imponerende desserter. Kapasitet 45 cl. Kun håndvask.
Håndlaget cocktailglass i høyglans, galvanisert. Glassets todelte farge gjør glasset til et elegant blikkfang, som gir både kontrast og raffinement til borddekningen. Det perfekte glasset for servering av deilige blandede drinker og imponerende desserter. Kapasitet 45 cl. Kun håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 19 cm |
| Bredde | 26.2 cm |
| Lengde/Dybde | 13.1 cm |
| Vekt stk | 0.48 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 45cl |
| Produktets hovedmateriale | glass |
| Farger | klar |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416537658 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;168 |
| Opprinnelsesland | HONGKONG |
| Tolltariffnummer | 70133799 |
