Rundt bord med hvit bordplate og ben i ask. Bordet har også et håndtak på den ene siden. Dansk design.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 53 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Lengde/Dybde | 48.5 cm |
| Vekt net | 1.64 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 10.5 cm |
| Bredde | 55 cm |
| Lengde/Dybde | 63 cm |
| Vekt stk | 2.54 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | H:53 D:48,5 B:38 cm |
| Produktets hovedmateriale | MDF, ask |
| Farger | Hvit, tre |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 50929775 |
| GTIN | 7039181098417 |
| Pakninger (x = lås) | 1;;30 |
| Opprinnelsesland | KINA |
