Diameter ca. 32 cm. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 32 cm |
| Lengde/Dybde | 32 cm |
| Vekt stk | 0.19 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | ø:32cm |
| Produktets hovedmateriale | rustfritt stål |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60046224 |
| GTIN | 6410413027879 |
| Pakninger (x = lås) | 10;20;10;840 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
