Laget av 100% naturlig palmeblad som har falt ned fra trærne.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 5.5 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde/Dybde | 25 cm |
| Vekt stk | 0.6 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 25x25cm |
| Produktets hovedmateriale | bambus |
| Farger | natur |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60743607 |
| GTIN | 6410413048102 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;432 |
| Opprinnelsesland | ESTLAND |
| Tolltariffnummer | 44199000 |
