Telysglass i tynn porselen gjør at lyset skinner fint gjennom. Matt hvit overflate med grå geometriske mønsterdekor.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde/Dybde | 7 cm |
| Vekt net | 0.05 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde/Dybde | 7 cm |
| Vekt stk | 0.05 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | H:7 Ø:7 cm |
| Produktets hovedmateriale | Keramikk/porselen |
| Farger | Grå/hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 48338738 |
| GTIN | 4891459842893 |
| Pakninger (x = lås) | 12;24;12;x;1728 |
| Opprinnelsesland | KINA |
