| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 16 cm |
| Bredde | 10.7 cm |
| Lengde/Dybde | 2.8 cm |
| Vekt stk | 0.543 kg |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 23359110 |
| GTIN | 4009310537141 |
| Pakninger (x = lås) | 10;20;10;9999 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 82055980 |
