Mykt fuskepels-teppe laget av resirkulert materiale. Glatt på den ene siden. Størrelse 127 x 152 cm. Vaskes skånsomt på 40 grader.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 35 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Lengde/Dybde | 20 cm |
| Vekt stk | 1.84 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 127x152cm |
| Produktets hovedmateriale | 100 % polyester |
| Farger | brun |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416584652 |
| Pakninger (x = lås) | 5;10;5;x;1960 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 63014090 |
