Lysglass Sylva lysebrun 8 cm
Produktnummer: T658020
EAN: 6410416580203
inkl. mva.
Sylva-lysglass er en enkel måte å bringe en myk og fredelig atmosfære inn i hjemmet ditt. Det melkeaktige, kaffefargede, gjennomskinnelige glasset slipper levende lys gjennom på en vakker måte og ser flott ut i seg selv. Den kompakte størrelsen på 10 x 9,5 x 8 cm passer mange steder på et bord, en hylle eller en vinduskarm, og det tunge glasset holder seg godt på plass.
Sylva-lysglass er en enkel måte å bringe en myk og fredelig atmosfære inn i hjemmet ditt. Det melkeaktige, kaffefargede, gjennomskinnelige glasset slipper levende lys gjennom på en vakker måte og ser flott ut i seg selv. Den kompakte størrelsen på 10 x 9,5 x 8 cm passer mange steder på et bord, en hylle eller en vinduskarm, og det tunge glasset holder seg godt på plass.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 10.5 cm |
| Lengde/Dybde | 9.5 cm |
| Vekt stk | 0.48 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 10 x 9,5 x 8 cm |
| Produktets hovedmateriale | glass |
| Farger | lysebrun |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416580203 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;480 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94055000 |
