Fanni Ks enkle, vakre og tidløse Tyyni-lykt gir lyset en sjanse til å skinne. Settet inneholder to lykter : 13,5x13,5x21 cm 6410413335103, 19x19x31 cm 6410413335110
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 31 cm |
| Bredde | 19 cm |
| Lengde/Dybde | 19 cm |
| Vekt stk | 1.75 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 22cm |
| Farger | hvit |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| Nobbnr | 60906454 |
| GTIN | 6410413335127 |
| Pakninger (x = lås) | 6;;60 |
| Opprinnelsesland | FINLAND |
| Tolltariffnummer | 70139900 |
