LED stripe RGB-lys 5 m med USB-fjernkontroll
Produktnummer: T648750
EAN: 6410416487502
inkl. mva.
Farge, lys og rytme. Gjør rombelysningen levende og iøynefallende med en fleksibel LED-neonkabel. USB-tilkoblingen gjør den enkel å bruke hvor som helst, og den medfølgende fjernkontrollen lar deg justere belysningen uanstrengt. Et perfekt valg for fester, spillrom, barnerom eller som et stilig, stemningsfullt dekorelement. Funksjoner: lengde 5 m. Timerfunksjon 30 minutter eller 1 time. Flere lysmoduser, inkludert fire musikkreakti ... se mer.
Farge, lys og rytme. Gjør rombelysningen levende og iøynefallende med en fleksibel LED-neonkabel. USB-tilkoblingen gjør den enkel å bruke hvor som helst, og den medfølgende fjernkontrollen lar deg justere belysningen uanstrengt. Et perfekt valg for fester, spillrom, barnerom eller som et stilig, stemningsfullt dekorelement. Funksjoner: lengde 5 m. Timerfunksjon 30 minutter eller 1 time. Flere lysmoduser, inkludert fire musikkreaktive programmer og forskjellige farge- og mønstereffekter. USB-tilk
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 17.5 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde/Dybde | 6 cm |
| Vekt stk | 0.62 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 5m |
| Produktets hovedmateriale | silikon, kobber, LED |
| Farger | flerfarget |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416487502 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;288 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 94054231 |
