Kremsifonpatron N20 10 stk
Produktnummer: T628198
EAN: 6410416281988
inkl. mva.
Pakken inneholder 10 kremsifonpatroner. Én patron kan piske omtrent 0,5 l pisket krem, desserter, mousser og sauser. Bruk patronene kun med en kompatibel kremsifon (f.eks. 301155 Maku Kitchen Life Cream Siphon) og i henhold til bruksanvisningen.
Pakken inneholder 10 kremsifonpatroner. Én patron kan piske omtrent 0,5 l pisket krem, desserter, mousser og sauser. Bruk patronene kun med en kompatibel kremsifon (f.eks. 301155 Maku Kitchen Life Cream Siphon) og i henhold til bruksanvisningen.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde/Dybde | 4 cm |
| Vekt stk | 0.34 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | aluminium, N2O (nitrogenoksid) |
| Farger | Stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416281988 |
| Pakninger (x = lås) | 6;36;6;240 |
| Opprinnelsesland | HONGKONG |
| Tolltariffnummer | 76151080 |
