Kremsifon 500 ml
Produktnummer: T301155
EAN: 6410413011557
inkl. mva.
Med kremsifonen kan du lage perfekt luftig kremfløte uten å piske. Kremsifonen bruker en gasspatron for å sette sifonen under trykk. Etter trykksetting kan du få veldig luftig og rikelig kremfløte fra sifonen ved å trykke på knappen. Inneholder tre forskjellige ekstrudere. Volum 500 ml. Fungerer med en 8g N2O patron (ikke inkludert i pakken). Håndvask.
Med kremsifonen kan du lage perfekt luftig kremfløte uten å piske. Kremsifonen bruker en gasspatron for å sette sifonen under trykk. Etter trykksetting kan du få veldig luftig og rikelig kremfløte fra sifonen ved å trykke på knappen. Inneholder tre forskjellige ekstrudere. Volum 500 ml. Fungerer med en 8g N2O patron (ikke inkludert i pakken). Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 31 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde/Dybde | 8 cm |
| Vekt net | 0.68 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 31 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde/Dybde | 9 cm |
| Vekt stk | 0.79 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 500ml |
| Produktets hovedmateriale | aluminium, polypropylen, silik |
| Farger | Stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413011557 |
| Pakninger (x = lås) | 6;12;6;300 |
| Opprinnelsesland | KINA |
