Digital vekt med to måleområder. Område 1: 0,05 - 500 g. Område 2: 0,5 g - 5000 g. Spesielt egnet for måling av ingredienser til pizzadeig. Garanti 1 år.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 20.5 cm |
| Bredde | 15.5 cm |
| Lengde/Dybde | 3.5 cm |
| Vekt stk | 0.47 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | ABS |
| Farger | rustfritt stål/svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416152721 |
| Pakninger (x = lås) | 6;24;6;672 |
| Opprinnelsesland | KINA |
