Kaffekvern Maku
Produktnummer: T288791
EAN: 6410412887917
inkl. mva.
Kvern kaffen fra ferske bønner. En manuell kvern er perfekt for deg hvis du vil legge litt innsats i en god kopp kaffe. Fire justerbare slipenivåer: grov, middels, fin og ekstra fin. Keramisk mekanisme, glassbeholder. Silikonbase holder kvernen på plass. Håndvask.
Kvern kaffen fra ferske bønner. En manuell kvern er perfekt for deg hvis du vil legge litt innsats i en god kopp kaffe. Fire justerbare slipenivåer: grov, middels, fin og ekstra fin. Keramisk mekanisme, glassbeholder. Silikonbase holder kvernen på plass. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 20.5 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde/Dybde | 9 cm |
| Vekt stk | 19.5 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets hovedmateriale | glass,stål |
| Farger | sort |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412887917 |
| Pakninger (x = lås) | 9;18;9;540 |
| Opprinnelsesland | KINA |
