| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 15 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Lengde/Dybde | 9 cm |
| Vekt stk | 0.03 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 11 x 12 x 9 cm |
| Produktets hovedmateriale | stainless steel 304, polypropy |
| Farger | Sort/ stål |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410412040787 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;864 |
| Opprinnelsesland | KINA |
