Perfekt juletreunderlag til treet ditt og for å sette et spesielt preg på julen. Plastdekket underside. Designet av Anna Säteri.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 30 cm |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde/Dybde | 2 cm |
| Vekt stk | 0.2 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 100cm |
| Produktets hovedmateriale | Polyester |
| Farger | jute/rød |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410413317109 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;1152 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 57050080 |
