Silikon isbitform som kan lage fire kuleformede isbiter. Iskulene er enkle å ta ut av den fleksible formen. Håndvask.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 0 cm |
| Bredde | 0 cm |
| Lengde/Dybde | 0 cm |
| Vekt net | 0 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde/Dybde | 13 cm |
| Vekt stk | 0.14 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Farger | svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416417516 |
| Pakninger (x = lås) | 12;72;12;1728 |
| Opprinnelsesland | KINA |
