Isbitform som lager fire store roseformede isbiter. Inkluderer en trakt for enkel fylling. Tåler oppvaskmaskin.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 4.5 cm |
| Bredde | 15.5 cm |
| Lengde/Dybde | 13.5 cm |
| Vekt net | 0.11 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 10.5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde/Dybde | 3.5 cm |
| Vekt stk | 0.12 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 15,5 x 13,5 x 10,5 cm |
| Produktets hovedmateriale | polypropylen |
| Farger | svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416490434 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;504 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 39241000 |
