Isbitformen kan lage 4 store kuleformede isbiter. Den medfølgende trakten gjør fyllingen enkel og ren. Tåler oppvaskmaskin.
| Produktets totale mål | |
|---|---|
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde/Dybde | 16 cm |
| Vekt net | 0.15 kg |
| Forbrukerpakning | |
|---|---|
| Høyde | 11 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Lengde/Dybde | 5 cm |
| Vekt stk | 0.16 kg |
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktets yttermål | 18 x 16 x 7 cm |
| Produktets hovedmateriale | polypropylen |
| Farger | svart |
| Produktidentiteter | |
|---|---|
| GTIN | 6410416490465 |
| Pakninger (x = lås) | 12;;504 |
| Opprinnelsesland | KINA |
| Tolltariffnummer | 39241000 |
